MailChimp - تکنولوژی

MailChimp

MailChimp

MailChimp

یک پلت فرم اتوماسیون بازاریابی و یک سرویس بازاریابی ایمیل با نام تجاری اپراتور خود، Rocket Science Group، توسط یک شرکت آمریکایی در سال 2001 طراحی و عملیلتی شد . MailChimp به عنوان یک سرویس پرداختی آغاز شد و در سال 2009 گزینه freemium را به خود اضافه کرد. در طی یک سال، پایگاه کاربری آن از 85،000 تا 450،000 افزایش یافت. تا ماه ژوئن 2014، از طرف کاربران آن، بیش از 10 میلیارد ایمیل در هر ماه ارسال کرد.. میلیون ها مشتری از فروشگاه های کوچک تجارت الکترونیک تا خرده فروشان بزرگ آنلاین از MailChimp برای رسیدن به مشتریان خود و کسب و کار خود استفاده می کنند.

 

این که آیا شما نیاز به فروش محصولات خود، به اشتراک گذاشتن برخی از اخبار بزرگ، و یا داستان، سازنده مبارزات انتخاباتی خود را آسان برای ایجاد کمپین های ایمیل که به بهترین وجه متناسب با پیام شما.

 

اتوماسیون بازاریابی از پیش ساخته شده ایجاد اتاق برای تمرکز بر استراتژی است. خوش

 

MailChimp با تمام ارائه دهندگان عمده تجارت الکترونیک ادغام شده است، بنابراین می توان از اطلاعات خرید خود برای ارسال تبلیغات شخصی استفاده کنید و بهتر درک کنید که چگونه بازاریابی شما بر خط پایین شما تاثیر می گذارد.

 

گزارش MailChimp به شما نشان می دهد که چطور با مخاطبین خود ارتباط برقرار کرده اید و چقدر پولی را به دست آورده اید. می توانید از هر جایی با داشبورد تلفن همراه خود چک کنید.

 

MailChimp به عنوان یک تبلیغ کننده پادکست تعدادی از جنبه های نمایش، از جمله حامی پادکست (به ویژه Meme "MailKimp") را هدف قرار داده اند.

در سال 2016 MailChimp در لیست Forbes Cloud 100 شماره 7 قرار گرفت.

 

در ماه فوریه سال 2016، MailChimp اعلام کرد که ادغام سرویس ایمیل مبادله Mandrill را به MailChimp به عنوان یک ویژگی افزودنی ادغام کرده و 60 روز متوالی مشتریان را به تغییر ساختار قیمت گذاری یا یافتن پلت فرم سرویس متناوب تبدیل کرده است. پیش از اینکه بتوانید اعتبار Mandrill را خریداری کنید، مشتریان برای پرداختن به دو محصول به منظور دسترسی به Mandrill اعلامیه با انتقاد گسترده و خشم مشتری مواجه شدند. ساختار جدید قیمت گذاری نیاز به یک طرح پرداخت MailChimp دارد.

قبلا، مشتریان قادر به خرید اعتبار Mandrill برای ارسال ایمیل بدون ثبت نام در MailChimp بودند. قیمت گذاری برای اعتبارات در اصل برای 9.000 دلار برای 25000 ایمیل محاسبه شد اما برای همان مبلغ ایمیل در طرح جدید قیمت تا 20 دلار افزایش یافت علاوه بر نیاز به خرید اعتبارات ماندریل، مشتریان اکنون باید در ماهانه برنامه PayChemp پرداخت می کنند (حداقل برنامه ماهانه 10 دلار در ماه)، حتی اگر مشتری برای سرویس MailChimp نیازی ندارد و فقط می خواهد به ماندریل دسترسی داشته باشد. Mandrill به MailChimp Transactional تغییر نام می دهد.

Seyed Reza Mirmohammad

MSc MBA

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است