ارزش بازاريابي با يوتيوب ويدئو(2) - کسب و کار

ارزش بازاريابي با يوتيوب  ويدئو(2)

ارزش بازاريابي با يوتيوب ويدئو(2)

ارزش بازاريابي با يوتيوب

ويدئو(2)

The-value-of-Marketing-by-YouTube

Video(2)

کانال YouTube شما بايد مجموعه اي از محتوا را داشته باشد که مردم به طور فعال دنبال آن مي گردند و مي خواهند تماشا کنند. اين مي تواند هر يک از موارد زير را داشته باشد:

1. رهبري فکر

نمايش شرکت خود را به عنوان رهبران تفکر در صنعت خاص با ارائه اطلاعات رايگان نشان مي دهد امری که مهارت / هوش شما را نشان مي دهد و همچنین نشان دهنده ی ارزش واقعي براي کاربران است. اين را مي توان با ارائه مطالب رهبري در زمينه استراتژيک و علمي (مانند سخنراني ها / سمينارها) و يا ارائه راهنمايي در مورد زمينه اي از دانش، نشان داد.

آيا کسي در شرکت شما اخيرا کنفرانسی ارائه کرده است؟ سعي کنيد يک Hangout + را درگوگل فعال کنيد تا ازاین طريق ارائه شما دوباره اجرا شود، مخصوصا براي مخاطبان گسترده تر راه دور.

 

2. آموزش

YouTube محل فوق العاده اي براي پيدا کردن چگونگي و چرایی است .بسياري از مردم ترجيح مي دهد آموزش از يک ويديو، به جاي يک پست وبلاگ متن سنگين بدست بیاورند. همانطور که با مثال رهبري فکر مي کنيد، اگر دانش خود را در سازمان خود به طور خاص و غالبا در اختيار داشته باشيد بنحوی که ديگران احتمالا از يادگيري آن بهره مند شوند، در این جال آموزش ساده مي تواند يک دارايي فوق العاده باشد.

 

3. تبليغات

نمايش ويديو از طريق تبليغات يوتيوب يک راه کاملا قانوني براي توليد کشش بوسیله YouTube است. ديدگاه ها تعداد کلي بازديد شما را افزايش مي دهد هرچند اين امر به شما کمک نمي کند تا رتبه بندي بهتری بدست آورید اما مي تواند کمک کند تا کانال خود را معتبر تر از آن چه قبلا بوده, بدون هزينه تبليغات ارتقا بخشد. توجه داشته باشيد که با وابستگي به نوع قرار دادن آگهي، کاربران قادر خواهند بود تا 5 ، 15 يا 30 ثانيه تبليغاتي گذر کنند ، بنابراين اطمينان حاصل کنيد که ويديو شما تخيل و توجه مخاطبان شما را بر می انگیزد. اگر ويديويي داريد که چند دقيقه طول مي کشد تا مخاطب به پيام اصلي آن دسترسي پيدا کند، براي اين نوع قرار دادن تبليغات مناسب نخواهد بود.

 

4. داستان هاي خلاقانه به نام تجاري شما متصل شود.

اين تعريف مربوط به چيزي است که شايد بيشتر به عنوان محتوا ی "ويروسي" در حلقه هاي بازاريابي شناخته مي شود، اما اين عبارت رضایت بخش نیست زيرا محتوا ويروسي مي شود اما تقويت مثبت يک پيام در اطراف نام تجاري شما را فراهم نمي کند و در نهايت به فروش یا درآمد تبديل نمي شود .

"رفتن به سمت بازاریابی ويروسی " تنها زمانی مفيد است که شما مي توانيد نام تجاري خود را با پيام ارسال کنید ، اما در واقع ايجاد محتواي قابل انعطاف بايد يک داستان يکپارچه باشد.

اگر مشتريانتان از تأثيرگذاری ويديوهاي YouTube را در رابطه با صنعت خود تماشا ميکنند، بايد يک کانال YouTube داشته باشيد.

هر شرکت داراي هویتی است که از نام تجاري، و شهرت خود بدست مي آورد. يوتيوب مي تواند يک کانال فوق العاده براي کمک به رسيدن به اين هدف باشد، اما تنها به شرطی که ايده ای عالي براي محتوا داشته باشيد تا برای گروه مخاطبان هدف ارزشمند باشد.

يوتيوب مي تواند يک کمپين يکپارچه ارزشمند باشد؛ اگر شما PR را انجام مي دهيد، يوتيوب مي تواند به شما در رسيدن به بالايصفحه بر روي ميز روزنامه نگار کمک کند؛ و اگر با استفاده از رسانه هاي اجتماعي با کاربران ارتباط برقرار کنيد، يوتيوب مي تواند به تقويت ارتباطات با پست ها و کمپين ها کمک کند.

وقتي ميخواهيد قطعه هاي غني ويدئويي براي هر صفحه تجاري متمرکز در سايت خود داشته باشيد. ويديوهاي YouTube اغلب سايت شما را در جستجوي جهاني بالاتر مي برند، و باعث ترافيک بالقوه شما مي شود و تقسيم امتيازی بالقوه در پيوند بين YouTube و سايت شما.

هنگامي که هدف اصلي شما ايجاد پيوندها يا اشتراک اجتماعي به طور مستقيم است در صفحات سايت خودتان از تعبيه هاي ويدئويي استفاده کنید

در همه اين موارد، بهتر است خودتان ويديوهايتان را با يک پلت فرم ويدئويي آنلاين منتشرکنید تا به شما امکان محدود کردن جايي که ويديوهاي شما مي تواند جاسازي شود داده شود و در نتيجه تمام ترافيک و لينک ها را به سايت خود هدايت کنید.

Seyed Reza Mirmohammad

MSc MBA

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است