TrackR دستگاهی برای ردیابی - تکنولوژی

TrackR دستگاهی برای ردیابی

TrackR دستگاهی برای ردیابی

TrackR دستگاهی برای ردیابی

 

Tiny Device Allows You To Track Your Car Using Your Smartphone

TrackR

دستگاه کوچکی که به شما اجازه می دهد اتومبیل خود را با استفاده از گوشی های هوشمند خود پیگیری کنید

 

آیا تا به حال ماشین خود را در پارکینگ از دست داده اید؟ اتفاق می افتد شما پارک میکنید و به خرید میروید هنگامی که شما به عقب بر می گردید، نشانه ای وجود ندارد که در آن ماشین شما باشد. پس از آن شما شروع به رومینگ در اطراف کلیک کردن بر روی دکمه وحشت بر روی کلید ماشین خود را به طوری که زنگ هشدار می رود. این می تواند خسته کننده باشد، به خصوص در روز گرم و آفتابی.

 

نه، شما نیازی به نصب یک سیستم GPS گران قیمت برای پیگیری ماشین خود ندارید. خیلی گران که برای استفاده از آن باید مبلغ اشتراک ماهانه را پرداخت کنید ندارید.

دستگاه "TrackR" به اندازه یک سکه است و می تواند در همه جا قرار گیرد

 

شرکتی در کالیفرنیا این امکان را با یک دستگاه کوچک که با گوشی هوشمند شما کار می کنند ایجاد کرده است این TrackR نام دارد. این یک دستگاه ردیابی پیشرفته است. این تغییر نحوه پیگیری چیزهای مهم زندگی ما را تغییر می دهد.

 

چگونه کار می کند؟

برنامه TrackR رایگان را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید، برنامه را به دستگاه خود وصل کنید و آماده باشید که بروید! به سادگی پیگیری TrackR را به هر آنچه می خواهید زبانه ها را نگه دارید. کل روند تنظیم آن تنها 5 دقیقه یا کمتر طول می کشد.

 

.شما می توانید آن را به کلیدهای خود، کیف، کیف پول، آخرین ابزارهای تکنولوژی و هر چیز دیگری که نمی خواهید از دست بدهد، پیوست کنید. سپس از برنامه TrackR برای پیدا کردن یک مورد گم شده خود در ثانیه استفاده کنید.

 

 

به یاد داشته باشید سناریو ماشین در بالا اگر TrackR دارید، می توانید آن را فقط تحت پوشش کف ماشین خود، در تنه یا در بخش دستکش پنهان کنید. اگر ماشین شما به سرقت رفته باشد جایی پیدا نخواهد شد.

اگر فراموش کرده اید که در آن ماشین خود را پارک کرده اید، گوشی خود را تکان داده و برنامه TrackR را باز کنید. بر روی آیکون "مورد از دست رفته" بر روی صفحه ضربه بزنید و برنامه به شما مختصات دقیق آخرین مکان وجود TrackR را گزارش می دهد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است