چگونه پیام های ارسال شده در جیمیل را بازگردانیم - آموزش

چگونه پیام های ارسال شده در جیمیل را بازگردانیم

چگونه پیام های ارسال شده در جیمیل را بازگردانیم

 

چگونه پیام های ارسال شده در جیمیل را بازگردانیم

How to return Messages sent to Gmail

جیمیل,شبکه های اجتماعی,یاهومیل,کلیک,فضا,وب,عکس,چرخ دنده,تیک,رادیوپیام,طراحی سایت گیلاس خندان,جمال وفایی,سوسن,امام علی حبیبی,فروغ فرخزاد,پروین اعتصامی,دیجیتال مارکتینگ

ارسال پیام از طریق یاهومیل یا جیمیل هرچند که دیگر با وجود شبکه های اجتماعی و قابلیت های آن نسبت به گذشته کمرنگ تر شده است اما هنوز هم عده بسیاری از کاربران فضای وب برای تبادل اطلاعات و فایل های خود از این فضای استفاده میکنند.

برای هر فردی این مساله پیش آمده است که پس از ارسال پیامی در این فضا از آنچه ارسال شده پشیمان شده اند و یا به اشتباه پیامی را ارسال کرده اند، برای بازگرداندن این پیام ها یک راه حل ساده وجود دارد، کافیست گزینه enable undo send را فعال کنید.

برای دسترسی به این گزینه ابتدا صفحه جیمیل خود را باز کرده و سپس از گوشه سمت راست و بالای صفحه بر روی عکس چرخدنده کلیک کرده و گزینه setting را انتخاب کنید.

در پنجره باز شده در قسمت general تیک گزینه enable undo send را فعال کنید، در مرحله بعد باید زمان بندی نمایش پیغام بازگرداندن پیام ارسال شده را انتخاب کنید.

از این پس با ارسال هر پیام در جیمیل در بالای صفحه علاوه بر پیام موفقیت در ارسال گزینه نمایش پیام ارسالی را نیز می توانید ببینید. با کلیک بر روی آن در گوشه سمت راست پیام ارسال می توانید از انتخاب گزینه های مختلف به خصوص پاک کردن پیام استفاده کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است