دفاع از "آمازون" در توییتر - کسب و کار

دفاع از "آمازون" در توییتر

دفاع از "آمازون" در توییتر

دفاع از "آمازون" در توییتر

Defend "Amazon" on Twitter

سفیران می گوید: همه چیز در انبار ها فقط پر است.

گروهی از کارکنان آمازون چیزی جز چیزهای خوب در توییتر درباره کار در خرده فروش آنلاین برای گفتن ندارندد .

به اصطلاح "سفیران فرانسوی" افرادی هستند که در انبارهای آمازون کار می کنند و برای دفاع و تبلیغ شرکت در توییتر تلاش میکنند

طبق گزارشات منتشر شده از حساب سفیر در توییتر مشاهده شد که همه آنها به صورت پیش فرض و در قالب مشابه توییت زیست شغلی توییتر، محل انبار، سالهای کار در آمازون، سرگرمی ها و لینک ها به سرویس تور انباری آمازون منتشرشده است .

آمازون با انتقاد از مسائل مربوط به کار، از جمله پرداخت و درمان کارمندان انبار مواجه است. کارکنان انبار این شرکت در اسپانیا، آلمان و لهستان طی ماه نخست امسال در برابر شرایط نامساعد و سایر مسائل اعتصاب کردند. پیشتر در ماه فوریه، غول تجارت الکترونیک، یک دستبند را ضبط کرد که در آن کارگران دست خود را در رابطه با انبارهای موجود در دست می گرفتند تا نیاز بیشتری به اقدامات طولانی مانند فشار یک دکمه را از بین ببرند. کارگران در اروپا نیز در ماه نوامبر سیاه پس از مذاکرات ناامید کننده در مورد پرداخت، اعتصاب کردند.

یک سخنگوی آمازون در یک بیانیه ایمیل گفت: "مهم است که ما کار خوبی در آموزش مردم در مورد محیط واقعی در داخل مراکز تحقق بخشیدن به ما انجام دهیم." "برنامه سفیر فدراسیون فوتبال بخش بزرگی از آن است."

 

دیدگاه خود را بیان کنید

پشتیبانی آنلاین

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است